Získejte zdravější a méně lámavé nehty. Stačí 2 minuty denně

Nehtová péče Weleda pro zdravé a silné nehty
Nehtová péče Weleda pro zdravé a silné nehty

Toužíte po perfektně upravených rukou, ale nemáte čas každý den věnovat půl hodiny jen nehtové péči. Sníte o pevných nehtech, které se nelámou a jsou krásné, když jsou nalakované i jen tak přirozené. S trochou péče každý den se vám tato přání mohou bez problémů splnit.

Nejlepší cestou, jak mít dlouhodobě krásné a kvalitní nehty, je nejdříve se postarat o to, aby byly zdravé. Když jim nedáte potřebnou výživu a nepostaráte se o jemnou kůžičku, která nehty lemuje, nebudete moci plně využít jejich potenciál.

Zdravě se stravujte

Základem krásy a zdraví vašich nehtů je na prvním místě vhodná strava a životospráva. Nezdravé jídlo, ve kterém scházejí vitamíny a minerály, a hodně stresový denní režim se na kvalitě vašich nehtů, vlasů i pleti může dlouhodobě výrazně podepsat. Proto se nejprve podívejte na svůj jídelníček, je v něm dost vitamínů, vápníku, nenasycených mastných kyselin, železa, zinku a kyseliny listové? Všechny tyto látky totiž pomáhají předcházet třepení, lámavosti, záděrám a dalším nepříjemnostem.

Myslete na průběžnou péči

Pokud máte dobrý základ v pestré a zdravé stravě, je čas zapojit pár dalších pomocníků, kterým stačí každý den či obden opravdu jen dvě minuty. Když zrovna nehty nelakujete nebo se na to teprve chystáte, sáhněte nejdřív po Vyživujícím oleji na nehty. Má jiné složení než krém na ruce, protože samotným nehtům prospívají trochu jiné živiny, než jaké se hodí pro pleť rukou. Během chvilky ho zvládnete nanést na nehty obou rukou.

TIP: Myslete na průběžnou hydrataci rukou, protože ta je pro zdravý a pěstěný vzhled stejně důležitá jako veškerá další péče. Nezapomeňte je proto mazat krémem na ruce, a to i vícekrát denně. Po mytí rukou, při pocitu suchých rukou nebo když je venku mráz. Regenerační krém na ruce Granátové jablko pokožku vyživí a ochrání před nepříznivými vlivy okolního prostředí.

Po rychlé výživě přesuňte pozornost k citlivé kůžičce nehtů. Praktická tužka na zjemnění nehtové kůžičky díky obsahu jemných olejů změkčuje kůži kolem nehtů a usnadňuje její odstranění. Tužku na úpravu kůžičky můžete používat na přírodní i nalakované nehty. Tužka se velice dobře používá, takže ani péče o kůžičku obou rukou vám nezabere víc jak minutu nebo dvě.

Krásné a zdravé nehty můžete mít díky péči, která trvá jen chvilku, ale je komplexní a pravidelná. Vyživující olej i tužku na nehtovou kůžičku navíc můžete jednoduše schovat do kabelky a mít je tak vždy po ruce.

One thought on “Získejte zdravější a méně lámavé nehty. Stačí 2 minuty denně

  1. Vyzkoušela jsem tužku s olejem i vyživující olej na nehty a jsem z nich nadšená. Tužek na nehty jsem už vyzkoušela hodně, ale otáčivé pero, které do štětinek rovnoměrně nanáší olej, který je hned připravený k aplikaci jsem ještě u žádné firmy neviděla. Pohodlně se aplikuje a nehtovou kůžičku vyživuje. Trpím suchou kůží kolem nehtů, můžu se mazat často :-). Na Weledě mám ráda vůni produktů a u granátové řady je vůně nádherná!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *