Zdravé a krásné nehty: Weleda představuje přírodní péči o nehty

Nehtová péče Weleda pro zdravé a silné nehty
Nehtová péče Weleda pro zdravé a silné nehty

Pěstěné ruce a nehty doplňují vzhled a celkový dojem, kterým působíme. Dokonce se říká, že jsou naší vizitkou. Jak o tuto vizitku nejlépe pečovat? Jak se starat o pokožku rukou a o jemnou kůžičku kolem nehtů i nehtová lůžka, jak zamezit lámání a třepení nehtů? Weleda odpovídá: Pečujte o své ruce i nehty bedlivě a klidně každý den.

Po výstavních rukou, na které je radost pohledět a které jsou zároveň hebké a zdravé, touží každá žena. Rychlé pracovní i životní tempo se ovšem podepisuje právě na rukou, kterým často nemůžete věnovat mnoho času. S tím si ale lze jednoduše poradit: Věnujte každý den péči o ruce a nehty alespoň dvě minuty a uvidíte, že to brzy bude znát.

Nehtová péče od Weledy se skládá ze tří kroků, kterými je péče o pokožku celých rukou, o křehkou kůžičku v okolí nehtů a o samotná nehtová lůžka. Vhodnou kombinací těchto tří kroků, která bude vyhovovat vašim individuálním potřebám, dojdete ke krásně vypadajícím pěstěným rukám, zdravým uvnitř a hebkým a příjemným navenek.

Pro Weledu hraje v péči o nehty a pokožku rukou klíčovou roli granátové jablko, které obsahuje řadu vitamínů a minerálů. Olej ze semen granátového jablka působí jako přírodní antioxidant, pomáhá nastartovat regeneraci pokožky a stimuluje obnovu buněk. Příznivě také působí proti projevům stárnutí pokožky.

Pro zdravé a silné nehty

Olejová tužka na zjemnění nehtové kůžičkyfunguje ve dvou krocích. Obsažené oleje, mezi nimi i olej ze semen granátového jablka, přečnívající nehtovou kůžičku změkčují. Stačí olej nanést, nechat krátce působit a potom přebytečnou kůžičku špičkou tužky jemně zamáčknout.

Vyživující olej na nehty a nehtovou kůžičku v tužce se postará o to, aby vašim nehtům nechyběly žádné živiny, které ke svému zdravému fungování potřebují. Hlavními složkami oleje jsou včelí vosk, bambucké máslo, výtažek z květů heřmánku a olej z granátového jablka. Všechny tyto ingredience se propojují v jedinečném účinku, který svým nehtům můžete dopřát klidně každý den.

TIP: Olejovou tužku můžete používat každý den, i když máte nalakované nehty. Kůžička díky tomu zůstane jemná a neporušená, čímž eliminujete možnost jejího poškození.

Olej ze semen granátového jablka působí jako přírodní antioxidant
Olej ze semen granátového jablka působí jako přírodní antioxidant

Sametově hebké ruce

K péči o nehty samozřejmě patří také péče o ruce. V průběhu celého dne je pokožka rukou vystavena nejrůznějším vlivům, které ji znečišťují, vysušují a celkově namáhají. Časté mytí rukou proto patří k úkonům, které jsou pro nás automatické. Stejně tak automatická by měla být i výživná péče, a to nejen po umytí.

Regenerační krém na ruce Granátové jablko pokožku rukou intenzivně, avšak jemně regeneruje, a pomáhá ji chránit před vlivy okolního prostředí. Skvěle se vstřebává, takže na pokožce nezanechá nežádoucí mastný film. Pro příjemný pocit hebkých a vyživených rukou krém nanášejte i několikrát denně, záleží na individuálních potřebách vaší pokožky.

Pro zdraví nehtů a pokožky rukou je důležitý také zdravý životní styl. Pestrá strava, dostatek odpočinku a pohybu se pozitivně projeví i ve zdraví vašich nehtů, které potom jen stačí podle aktuální potřeby upravit.

Vaše ruce a nehty doplňují vaši osobnost. To, jak vypadají a jak se o ně staráte, je nedílnou součástí image a životního stylu. Pečujte o ně proto důsledně a vaše starost se vám vrátí v podobě zdravých rukou a nehtů, ze kterých se budete těšit každý den.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *