Weleda uvádí 3 nové roll-on deodoranty bez hliníkových solí. Nabízejí spolehlivou 24h ochranu a přírodní svěžest

Tři nové roll-on deodoranty CITRUS, GRANÁTOVÉ JABLKO a MEN poskytují spolehlivou 24h ochranu a přírodní svěžest. Všechny deodoranty jsou vhodné pro vegany a neobsahují hliníkové soli. Nové deodoranty nijak neblokují póry, takže přirozené termoregulační funkce pokožky zůstávají zachovány. Snášenlivost pokožky je dermatologicky testována.

Weleda nové roll-on deodoranty představuje v rámci kampaně #mujduvod se známými sportovci.

Novými roll-on deodoranty Weleda navazuje na úspěch svých deodorantů ve spreji, které se s uvedením této řady dočkají vylepšeného složení. Jejich výdrž bude prodloužená a změny se týkají také obalů.

Deodoranty bez hliníkových solí jsou velkým trendem v kosmetice. Spotřebitelé je stále více vyhledávají.

Cena roll-on deodorantů Weleda je stanovena na 199 Kč.

Citrus 24h Deo Roll-On

Přírodní svěžest s vůní citrónů a spolehlivá ochrana bez hliníkových solí. Dodává pocit spolehlivé ochrany před tělesným pachem. Dlouhotrvající vůně citronu osvěží Vaše tělo i mysl a nabije Vás energií. Díky unisex vůni je deodorant vhodný pro ženy i muže. Cena je stanovena na 199 Kč.

 

 

Granátové jablko 24h Deo Roll-On

Přírodní svěžest se smyslně ženskou vůní oblíbené řady Granátové jablko a spolehlivá ochrana bez hliníkových solí. Dodává pocit spolehlivé přírodní ochrany před tělesným pachem. Exotická vůně okouzlí vaše smysly ovocnou svěžestí pomeranče a davany v kombinaci se sladkými tóny vanilky. Stojí 199 Kč.

 

 

Men 24h Deo Roll-On

Přírodní svěžest a spolehlivá ochrana bez hliníkových solí. Spolehlivě chrání před tělesným pachem, snadno se aplikuje, a navíc si získá vaše smysly rafinovanou mužnou vůní. V jejím jádru se mísí vavřín kubébový s vousatkou, rozmarýna pak zdůrazňuje dřevité a maskulinní aspekty vůně. Pořídíte jej za 199 Kč.

 


Zapoj se do soutěže o nové roll-on deodoranty od Weledy! Stačí nám napsat tvůj důvod proč žiješ aktivně a sportuješ. Možná nás právě tvoje odpověď zaujme natolik, že tě vybereme jako jednoho z 33 výherců, kterým poputuje balíček se 3 zbrusu novými roll-on deodoranty.

Soutěžit můžeš na stránce http://sport.weleda.cz/

4 thoughts on “Weleda uvádí 3 nové roll-on deodoranty bez hliníkových solí. Nabízejí spolehlivou 24h ochranu a přírodní svěžest

  1. Mám z deodorantů od Weledy velkou radost. Mám tři holky a snažím se je naučit používat kvalitní a přírodní kosmetiku od malička. Nechci ,aby jednou musely řešit zdravotní problémy . Je vědecky dokázáno,že stoupl počet rakoviny prsu i díky používání chemických deodorantů. Ono se to za celý život nastřádá. Moc jste mě potěšily přírodním a kvalitní deodorantem. Díky

  2. Máme všechny tři vyzkoušené. Muž je spokojen s modrým, já střídám citrus na sport s granát. jablkem do práce. Těší mě, že mohu používat bez obav oblíbenou značku i jako roll-on.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *