Weleda Skin Food: bylinkový koktejl pro pleť

Weleda Skin Food: bylinkový koktejl pro pleťMěsíček lékařský, violka trojbarevná, rozmarýn nebo heřmánek pravý. Proč právě tyto bylinky jsou neodmyslitelnou součástí multifunkčního krému Weleda Skin Food?

Účinná kompozice Skin Food řady s výtažky z violky trojbarevné, heřmánkových a měsíčkových květů má tradičně zklidňující účinky a pokožku zjemňuje. Pojďme se nyní na jednotlivé bylinky, které jsou ve Skin Foodu obsažené, podívat blíže.

Měsíček lékařský Měsíček lékařský: multifunkční superhrdina

Měsíček lékařský je bylinka původem z Evropy, která je vysoce ceněná pro své hojící účinky. Měsíček působí protizánětlivě a antibakteriálně. Zklidňuje pokožku a snižuje otoky, hojí také drobné ranky. Je vhodný pro všechny typy pleti, včetně té nejcitlivější. Hodí se pro ekzémy, akné, lupenku, hemoroidy, opruzeniny či spáleniny.

Violka trojbarevnáViolka trojbarevná: užitečná kráska

Ačkoliv je známá spíše pro svůj vzhled, je violka trojbarevná velkou pomocnicí pro pleť. Extrakt z ní má silné regenerační účinky a dokáže výrazně zkrátit dobu hojení. Violka pomůže při akné, ekzémech, kožních vředech, opruzeninách nebo spáleninách. Je vhodná i při seborrhoické dermatitidě a lupénce.

Heřmánek pravýHeřmánek pravý: všestranný pomocník

Heřmánek je jednou z nejvšestrannějších a nejvíce léčivých bylinek. Má výrazné protizánětlivé účinky a dokáže klidnit jakékoliv podráždění pleti. Heřmánek je vhodný i na velmi citlivou pokožku trpící ekzémy a dermatitidou, také urychluje hojení různých poranění a popálenin. Navíc má uklidňující efekt na psychiku člověka. Funguje skvěle proti špatné náladě, nervozitě, nespavosti, ale také při bolestech hlavy.

RozmarýnRozmarýn lékařský: revitalizační mág

Rozmarýn je stálezelená bylinka s hřejivým aroma původem ze Středomoří. Je dobře známý pro své aromaterapeutické účinky. Kromě nich také prohřívá, revitalizuje, aktivuje a má protizánětlivé, čisticí a detoxikační účinky. Stimuluje také zdraví vlasů – přispívá jejich objemu i lesku.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *