Weleda otevřela kosmetický salon s holistickými ošetřeními WELEDA SKIN RETREAT

Weleda kosmetický salon s unikátními holistickými ošetřeními Weleda Skin Retreat

Věříme, že pouze příroda nám může nabídnout tu nejlepší péči o pokožku a její uchování v rovnováze. Pozorováním přírody se učíme, jak můžeme přirozeným způsobem podpořit a posílit procesy v naší pokožce. Tato filosofie se uskutečňuje ve všech našich produktech a našich unikátních kosmetických ošetřeních WELEDA SKIN RETREAT.

Poznatky, které jsme během naší dlouholeté zkušenosti v oblasti přírodní kosmetiky získali, jsme nyní vtělili do komplexního kosmetického ošetření WELEDA SKIN RETREAT. Koncept kosmetických ošetření, který je založen na unikátních masážích dle biorytmu jednotlivých klíčových rostlin Weleda, vznikl v Nizozemí a Weleda Česká republika je tak teprve druhou zemí v Evropě, která tento jedinečný koncept v oblasti  holistické péče o pleť nabízí.

Kosmetický salon ve WELEDA BEAUTY & STORE
Nově otevřený salon WELEDA

V nově otevřeném salonu WELEDA BEAUTY & STORE naleznete opravdové WELLNESS PRO VŠECHNY VAŠE SMYSLY.

KOSMETICKÉ OŠETŘENÍ PODLE KLÍČOVÝCH ROSTLIN

Tak jako jsme se při koncipování jednotlivých ošetření inspirovali našimi klíčovými rostlinami, při doporučení vhodného ošetření se řídíme vašimi potřebami. Inspirováni rozhovorem s vámi podle nich doporučujeme to ošetření, které je pro vás v danou chvíli nejvhodnější.

Každé kosmetické ošetření WELEDA SKIN RETREAT je v délce 90 minut a obsahuje: Přivítání, úvodní rozhovor se zjištěním potřeb pokožky, koupel nohou, Body Balancing, teplé obklady, čištění obličeje, krku a dekoltu, chladný obklad, odstranění nečistot a další služby(volitelně), čisticí a zklidňující jílovou masku, masáž s klíčovou rostlinou, obličejovou masku kombinovanou s očními obklady, masáž paží, rukou a nohou, chladný obklad, aplikaci péče, Body Wake up a doporučení ohledně používání produktů.

 

IN BALANCE MANDLE…………………………………………………1990 Kč

HYDRO BALANCE KOSATEC…………………………………………1990 Kč

HARMONY BALANCE RŮŽE………………………………………….1990 Kč

SKIN ACTIVATION BALANCE GRANÁTOVÉ JABLKO…….…1990 Kč

ANTI-AGE BALANCE PUPALKA………….………………………….1990 Kč

Objednávky přijímáme na telefonním čísle: 775 577 060, e-mailu: salon@weleda.cz či osobně ve WELEDA BEAUTY & STORE.

 

WELEDA BEAUTY & STORE

Lidická 337/30

Praha 5

 

Prodejnu a salon přírodní kosmetiky WELEDA BEAUTY & STORE najdete v bezprostřední blízkosti stanice metra Anděl a nákupního centra OC Nový Smíchov.

Nejblíže k nám je stanice tramvaje Anděl či Zborovská.

 

Otevírací doba salónu:

Po – pá: 9 – 18 hodin a jindy po dohodě

Kontakt

Tel.: 775 577 060

E-mail: salon@weleda.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *