Vyberte si přírodní tělový olej na míru potřebám vaší pokožky

Pupalková tělová a pleťová péče
Pupalková tělová a pleťová péče

Trápí vás suchá, podrážděná pleť, která špatně snáší péči tělovým mlékem? Nebo hledáte jen něco nového, přípravek s unikátními účinky, který vaši pleť rozmazlí výživnou a voňavou péčí? Sáhněte po tělovém oleji. O pokožku pečuje velice jemně a můžete ho používat každý den nebo jen k občasnému hýčkání.

Tělové oleje od Weledy obsahují čisté rostlinné ingredience. Síla přírodních složek pečuje o pokožku a napomáhá jejímu dlouhodobému ozdravení a posílení. Ve složení tělových olejů nenajdete oleje minerální, které jsou vyráběny z ropy a které mohou na pleť působit nepříjemně až dráždivě.

Povzbuďte tělo i smysly

Žízní vaše pleť po hydrataci, oživení a osvěžení? Natřete ji Citrusovým pěsticím olejem a bude zářit spokojeností. Olej pokožku oživuje a stimuluje a zároveň je velmi lehký, takže se dobře vstřebává. Jeho důležitou ingrediencí je mandlový olej, který obsahuje pleti prospěšné nenasycené mastné kyseliny.

TIP: Tělové oleje vtírejte do ještě neosušené pokožky. Olej se tak nejlépe vstřebá a vaše pokožka bude krásně hydratovaná a jemná.

Masážní a tělové oleje Weleda
Masážní a tělové oleje Weleda

Pečujte o suchou, namáhanou pleť

Pro suchou pokožku jsou tělové oleje opravdovým zázrakem. Dodávají pleti vyživující látky, snižují podráždění a uchovávají její jemnost.

Rakytníkový pěsticí olej obsahuje cenný sezamový a rakytníkový olej. Obě tyto látky jsou bohaté na vitamíny a nenasycené mastné kyseliny, čímž podporují látkovou výměnu, která v pokožce přirozeně probíhá. Rakytníkový olej pomáhá přirozeně regenerovat podrážděnou a vysušenou pokožku. Příjemně vás osvěží vůní grepu, mandarinky a pomeranče.

Intenzivní vyživení dodá suché pleti také Pupalkový revitalizující tělový olej. Zvyšuje elasticitu pokožky a dodává jí látky, které stimulují metabolismus. Obklopí vás nádhernou smyslnou vůní magnolie, pupalky, kardamomu a santalového dřeva.

Dopřejte si jemné rozmazlení

Stejně, jako si občas koupíte něco jen tak pro radost, můžete sem tam pro radost rozmazlit i svoji pleť. Růžový pěsticí olej ji bude doslova hýčkat a jeho účinky pocítíte ihned po prvním nanesení. Obsahuje totiž vysoce jakostní olej ze semen divoce rostoucích růží Rosa Moschata a pleti dodává hebkost a pružnost. Získá si vás svojí podmanivou vůní éterického oleje z damascénské růže, do které vás zahalí vždy, když péči o pokožku věnujete něco navíc.

Vyzkoušejte také další produkty Růžové tělové péče
Vyzkoušejte také další produkty Růžové tělové péče

Pro příjemný spánek

Relax těsně před spaním je skvělým způsobem, jak se připravit na příjemný a posilující spánek, který vám dodá energii. A to třeba masáží s použitím Levandulového oleje, který vás svojí jemnou vůní perfektně uklidní. Relaxaci s Levandulovým olejem si ale můžete dopřát i jen tak, pro navození příjemného pocitu uvolnění po dlouhém dni či po vyřízení náročných úkolů.

TIP: Pokud máte relaxaci spojenou s horkou koupelí, kápněte si Levandulový olej do vodní lázně.

Proti stárnutí

Máte-li pocit, že je třeba se pustit do boje se stárnutím pokožky, péče s pomocí olejů je správnou volbou. Stačí jen hledat vhodné účinné látky, které pomohou předcházet či regulovat projevy stárnutí pleti. Regenerační olej s granátovým jablkem podporuje obnovu buněk a bojuje s jejich stárnutím. Dodává pokožce elasticitu a pevnost, aniž by na ní zanechal mastný film. Posílení regeneračních účinků dosáhnete, když péči regeneračním olejem doplníte použitím Sprchového krému Granátové jablko.

 

Přípravky, kterými pečujete o pokožku, můžete měnit pro různé příležitosti nebo například roční období. Tělové oleje se výborně hodí k péči o pokožku po celý rok a obzvlášť v zimním období, kdy je třeba pleť chránit před nebezpečím vysušení.

Tělové oleje jsou příjemnou variantou k tělovým mlékům. Pleť intenzivně vyživují a zjemňují, díky nádherným vůním jsou také skvělou přísadou do horkých koupelí. Péči tělovými oleji si tak můžete dopřát vždy, když chcete rozmazlit pokožku a smysly, uvolnit se a ponořit se do příjemné relaxace.

2 thoughts on “Vyberte si přírodní tělový olej na míru potřebám vaší pokožky

  1. Pupalkový olej používám často po sprše na tělo a je moc příjemný, krásně voní. Když si chci ráno umýt vlasy, dám si trochu oleje i na konečky vlasů a mám pocit, že to vlasům také prospívá. To jen tip pro případné větší využití 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *