Velká sportovní soutěž Weleda #mujduvod

Velká sportovní soutěž Weleda #mujduvod je opět tady!
Velká sportovní soutěž Weleda #mujduvod je opět tady!

Weleda opět vyhlašuje soutěž aktivního životního stylu #mujduvod . Probíhat bude opět na sociální síti Instagram, a to od 2. června do 30. října 2017 v celkem 5 třicetidenních kolech. Vyhrát můžete 50 balíčků produktů pro sportovce a soutěžit o 1 hlavní cenu, kterou je wellness pobyt pro dva.

Také letos jsme pro vás natočili motivační video k projektu #mujduvod. Tentokrát se známými sportovci, kteří s námi aktivně spolupracují a Weledu mají rádi.

V jednom videu se tak sešli: ultramaratonec a zakladatel Běžecké školy Miloš Škorpil, jógový guru Václav Krejčík, beach volejbalistky Markéta Sluková a Bára Hermannová, uznávaná jogínka Andrea Smékalová, bikerka Tereza Votavová a parkouristi Tomáš Zonyga a Toman Rychtera.

Na video se mrkněte níže 🙂 

Jak se zúčastnit soutěže #mujduvod? Máme jen 2 podmínky 🙂

1. Přidejte fotku/video s tématem aktivního životního stylu na Instagram s popiskem, proč sportujete/žijete aktivně a označte ji/je #mujduvod.
2. Sledujte účet @weledacz na Instagramu.

Veškeré info k soutěži včetně oficiálních pravidel najdete na stránkách sport.weleda.cz.

One thought on “Velká sportovní soutěž Weleda #mujduvod

  1. Opět krásné video. Weledo moc se povedlo. Ze soutěže mám velkou radost ,potěší a navíc Vaše výrobky mám moc ráda. Takže hurá soutěžit 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *