Tipy na dárky: rozbalte to na Vánoce s Weledou

Regenerační péče z granátového jablka

Tipy na dárky pro voňavé Vánoce s Vašimi blízkými. Babička, tatínek, dcera, přítel nebo maminka? U nás dárek vyberete snadno pro všechny své milované. Abychom vám výběr ještě usnadnili, připravili jsme pro Vás malého průvodce s tipy na dárky, který Vás obdarováváním provede.

Pro maminku

Maminky jsou CML (centrální mozky lidstva). Ví, co je pro Vás nejlepší, co máte dělat a říkat, a leckdy i to, co si máte myslet. I když může být jejich starostlivost občas protivná – třeba v udílení dobře míněných rad i když už je Vám přes 30, jistě se shodneme na tom, že jsou prostě nejlepší. Jediné, co fakt neumí, je odpočívat. Darujte své mamince jednu z našich dárkových sad a inpirujte ji tak k relaxaci a péči sama o sebe.

Pro maminku se ideálně hodí: Regenerační péče z granátového jablka – smyslně exotická citrusovo-kořeněná vůně v kombinaci s výživnou péčí těch nejvybranějších rostlinných olejů, Růžová pěsticí péče – romantická květinová vůně s akcenty citrusů, Levandulová relaxační péče pro odpočinek a snadné usínání a pro maminku citlivku: Mandlová péče pro citlivou pokožku – i pro tu nejcitlivější pokožku.

Mandlová péče pro citlivou pokožku

Pro babičku

Babičky jsou ještě o něco dál než maminky. Mají už své odžito a nenechají si do ničeho mluvit. Ať už se jedná o módu, vánoční cukroví, nákupy v akci nebo “všechny ty internety”, ví to všechno prostě nejlépe. A vždycky to s Vámi myslí dobře. Taky proto si zaslouží to nejlepší, co v našem sortimentu máme.

Babičku potěší: Pupalková revitalizační péče – opravdu výživná péče pro pokožku, která potřebuje zvýšenou péči, s vůní květin, Regenerační péče z granátového jablka – smyslně exotická citrusovo-kořeněná vůně v kombinaci s výživnou péčí těch nejvybranějších rostlinných olejů, Růžová pěsticí péče – romantická květinová vůně s akcenty citrusů, Levandulová relaxační péče – pro odpočinek a snadné usínání. Pokud je Vaše babička velmi citlivá, doporučujeme: Mandlovou péči pro citlivou pokožku.

Pro kamarádku

Ví o vás všechno. Poslouchá vaše příběhy, pomáhá se starostmi. A vždycky když je potřeba, udělá si na vás čas. Obdarujte ji dárkem, který ladí k její osobnosti.

Pro tu úplně nejlepší kamarádku pod sluncem se dokonale hodí Regenerační péče z granátového jablka. Pokud má vaše kamarádka ráda jiskřivé, ovocné tóny, doporučujeme set Citrusové hydratační péče nebo Rakytníkové vyživující péče. Pokud je romantička se vším všudy, sáhněte po Růžové pěsticí péči či Levandulové relaxační péči. Sportovkyni potěší Arniková péče pro sport, citlivou duši Mandlová péče pro citlivou pokožku.

Růžová pěsticí péče. Vzhledem ke změně balení oleje jsou některé sety se starým a některé s novým balením. 

Pro pány

Tipy na dárky pro tatínka, sourozence či pro Toho Pravého se vždycky hodí. U nás také pánům snadno vyberete dárek. Zapáleného sportovce nadchne Arniková péče pro sport. Muže, který o sebe rád pečuje, potěšíte Osvěžujícím setem pro muže. Pánové jistě ocení také Citrusovou hydratační péči nebo Rakytníkovou vyživující péči.

Voňavé Vánoce Vám přeje Weleda!

Osvěžující set pro muže

2 thoughts on “Tipy na dárky: rozbalte to na Vánoce s Weledou

  1. Opět krásné vánoční balení. Nerada balím dárky a Weleda mi to ulehčuje. Ještě je balení cenově výhodné. Letos nám ježíšek nadělí granátové sady 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *