Soutěž Weleda Global Garden: vyhrajte cestu kolem světa s Weledou!

Weleda Global Garden

Vydejte se objevovat krásy světa, jedinečné fair trade projekty získávání surovin, pobočky a pestré zahrady Weledy díky soutěži Weleda Global Garden.

Přední světový výrobce přírodní a BIO kosmetiky Weleda vyhlašuje mezinárodní soutěž Weleda Global Garden. Vítěz soutěže podnikne jedinečnou cestu po 11 státech světa od Argentiny přes Švédsko či Itálii až po Nový Zéland.

Na své cestě bude vítěz soutěže objevovat výjimečné fair trade projekty získávání surovin, rozmanité zahrady léčivých rostlin a jednotlivé pobočky firmy Weleda. Cesta bude probíhat v období od března do června 2018.

Procestujte svět s Weledou!
Procestujte svět s Weledou!

16 zemí světa, 16 finalistů a 1 vítěz

Národní kola soutěže se budou konat v celkem 16 zemích světa. Vítězové jednotlivých národních kol se všichni zúčastní společného pobytu v německém Schwäbisch Gmündu.  Všech 16 finalistů zde navštíví organické, biodynamicky obdělávané zahrady Weleda a zapojí se do sklizně. Také navštíví výrobu a setkají se s expertkou na krásu Lilith Schwertle. Šanci vyniknout dostanou finalisté v závěrečné sérii workshopů (psaní, fotografie, sociální média, film).

Na konci tohoto programu odborná porota Weledy zvolí jednoho vítěze, jenž si bude moci sbalit kufr a vyrazit na neuvěřitelnou cestu po jedenácti pobočkách Weledy:

  • Sydney / Austrálie * Havelock / Nový Zéland
  • Buenos Aires / Argentina * Sao Paulo / Brazílie
  • Zoetermeer / Nizozemsko * Ilkeston / Spojené království
  • Arlesheim / Švýcarsko * Huningue / Francie
  • Stockholm / Švédsko * Praha / Česká republika
  • Toskánsko / Itálie
Poznejte naše fair trade projekty a zahrady!
Poznejte naše fair trade projekty a zahrady!

Jak bude soutěž probíhat?

Nejprve v rámci soutěže proběhnou národní kola. V nich si jednotliví uchazeči založí svoje profily na stránce www.weledaglobalgarden.com/cze a budou se snažit získat pro sebe co nejvíce hlasů. Z šesti kandidátů, kteří obdrží nejvíce hlasů, vybere porota Weledy jednoho, který se stane národním finalistou. Ten se potom vydá na cestu do Schwäbisch Gmündu v Německu, kde navštíví organické a biodynamické zahrady Weleda a zúčastní se zajímavého programu společně s kandidáty z ostatních zemí. Na konci tohoto programu odborná porota Weledy zvolí jednoho vítěze soutěže, jenž si bude moci sbalit kufr a vyrazit na neuvěřitelnou cestu po jedenácti pobočkách Weledy.

Třeba jste to Vy!
Třeba jste to Vy!

Jak by měl vypadat ideální kandidát?

Ideálním kandidátem pro účast v soutěži Weleda Global Garden je zajímavá osobnost se specifickým talentem, který by uplatnila během tvorby obsahu blogu Weleda Global Garden, zejména pak talent na psaní a fotografování, dobré komunikační schopnosti a dále zájem o jiné kultury, země a udržitelnost životního prostředí.

Weleda spol., s r.o. přijímá přihlášky na www.weledaglobalgarden.com/cze v období od 8. srpna do 10. září 2017.

Těšíme se na Vás!

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *