Seznamte se: NOVÁ Skin Food řada pro krásnou pokožku je tu!

Když je něco skvělé, chcete toho víc. Přesně tak vznikla nová řada péče pro krásnou pokožku za všech okolností – Weleda Skin Food. Při jejím vývoji jsme se inspirovali naším legendárním best sellerem, multifunkčním krémem Skin Food. NOVÁ řada obsahuje kromě legendárního Skin Foodu jeho odlehčenou variantu – Skin Food Light, Skin Food Body Butter a Skin Food Lip Butter. Tyto produkty tak tvoří dokonalou kombinaci pro péči o pokožku. Tak, aby byla krásná na pohled, hebká na dotek a spokojená uvnitř.

Při vývoji nových produktů jsme se nechali inspirovat osvědčenou recepturou Skin Foodu, který vyrábíme již od roku 1926. Jeho unikátní účinky na pokožku jsou dobře známé. V jedinečné kompozici přírodních složek  nové Skin Food řady hrají významnou roli především výtažky z bylin. Heřmánek, měsíček, violka a rozmarýn spolu s přírodními oleji tvoří harmonickou kompozici, která jemně pečuje o pokožku, zanechává ji vyživenou a hladkou.

Skin Food

Nejoblíbenější krém Weledy a beauty trik celebrit. Je oblíbený zákazníky po celém světě již více než 90 let. Oceníte ho díky jeho bohatému složení a multifunkčnosti.

Skin Food Light

Odlehčená verze ikonického Skin Foodu. Tento osvěžující krém s lehkou texturou dodává pokožce okamžitou hydrataci.

Skin Food Body Butter

Tělové máslo z rozšířené Skin Food řady dodává pokožce okamžitou intenzivní péči a výživu. Bohaté přírodní složení s kakaovým a bambuckým máslem hýčká i velmi suchou pokožku. Díky absenci složek živočišného původu je Skin Food Body Butter vhodné i pro vegany.

Skin Food Lip Butter

Skin Food Lip Butter jsme vyvinuli jako produkt první pomoci pro velmi suché rty. Díky lanolinu a včelímu vosku rty spolehlivě ochrání a poskytne jim okamžitou úlevu a lesk.

Zjistěte více o Weleda Skin Food řadě. 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *