Průvodce: jak si vybrat ten správný Skin Food?

Oblíbenému multifunkčnímu krému Skin Food od Weledy přibyli noví kolegové. Rodina Skin Food se tak rozrostla o odlehčenou verzi klasického krému – Skin Food Light, tělové máslo vhodné i pro vegany – Skin Food Body Butter a výživnou péči pro obzvlášť namáhané rty – Skin Food Lip Butter. Pokud tápete v tom, který Skin Food bude ten pravý pro vás, mrkněte na našeho průvodce.

Skin Food je ikonický krém s multifunkčním využitím. Tento krém, který Weleda vyrábí již skoro 100 let, je oblíbený mezi celebritami, vizážisty, ale i zahradníky. Chybět by neměl v žádné kabelce každé ženy, která pečuje o svou pleť.

Skin Food využijete jako denní či noční krém, podkladovou bázi pod make-up, výživnou pleťovou masku na obličej, ruce či nohy. Výborně poslouží jako krém na ruce, skvěle pečuje o velmi suchou kůži a spolehnout se na něj můžete také jako na rozjasňovač nebo péči na suché konečky vlasů.

Originální Skin Food bude pro vás trefa do černého, tedy spíš zeleného, pokud: je vaše pokožka velmi suchá až hrubá a pokud patříte k milovníkům skutečně hutných krémů. Jestli patříte k těm, kteří nedají bez krému na ruce ani ránu a pořád máte pocit, že byste snesli trochu péče navíc, bude Skin Food original to pravé ořechové. A oceníte ho při všech výše zmíněných příležitostech.

Originální Skin Food je vhodný také jako ochranný krém do mrazu a poslouží dobře při malých odřeninách a rankách, například při záděrách, a to platí i pro problematickou pleť s akné.

Pokud je vaše pokožka spíše suchá, nebo jen místy potřebujete trochu výživy navíc, sáhněte po odlehčené variantě – Skin Food Light. Tento krém obsahuje menší podíl olejových složek a rychleji se tak vstřebává. Mnohem příjemnější bude používat jej v letních měsících nebo jako krém na ruce při práci v kanceláři.

Skin Food Body Butter potěší každého, komu záleží na čistě rostlinném složení produktů. Neobsahuje totiž žádné složky ze zvířat a tak je toto tělové máslo vhodné také pro vegany. Díky složení s obsahem bambuckého a kakaového másla pečuje o pokožku a dodává jí výživu. Je vhodné pro všechny typy pokožky.

Skin Food Lip Butter oceníte zejména pokud jsou u vás suché a popraskané rty na denním pořádku. Díky svému složení s lanolinem a včelím voskem spolehlivě chrání rty, zanechává je sametově hladké a propůjčuje jim atraktivní lesk.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *