Pleť je zrcadlem vašeho životního stylu. A to dobré vám desetkrát vrátí

Úbytek svěžesti, ztráta pružnosti a první vrásky patří k projevům, se kterými se pokožka potýká kolem pětadvacátého až třicátého roku. Šetrnou péčí a výběrem několika vhodných kosmetických přípravků lze vrásky ještě na nějakou dobu zahnat nebo je alespoň zjemnit.

Jakmile si všimnete, že vaše pleť už není tak projasněná jako dřív a že se na ní dokonce rýsují první vrásky, je na čase upravit každodenní pleťovou péči. S přibývajícím věkem a prvními vráskami pleť pozbývá pružnosti a dřívější vitality, které ale může znovu získat, pokud zvolíte vhodné vyživující přípravky.  

Celodenní péče

S prvními jemnými vráskami v obličeji vám pomůže Růžový denní krém. Dobře se vstřebává a posiluje přirozené procesy v pokožce, čímž účinně předchází projevům stárnutí. Podporuje také elasticitu pokožky, což je v období tvorby prvních vrásek naprosto zásadní.

Růžový denní krém
Růžový denní krém

V noci vaše pokožka regeneruje a nabírá nové síly. V tuto dobu také dobře vstřebává látky, které pomáhají zjemnit první vrásky. Růžový noční krém podporuje noční regeneraci pokožky a dodává jí odolnost a elasticitu. Po probuzení tak bude vaše pokožka hladká a odpočatá.

Speciální pozornost si zaslouží jemná kůže kolem očí. Je znatelně slabší než kůže obličeje, a proto je také mnohem citlivější. Růžový intenzivní oční krém obsahuje vitalizující olej ze semen růže Rosa Moschata, který pokožku oživuje a pomáhá vyhlazovat první vějířky vrásek kolem očí.

Ve třiceti již víte, že odlíčit si pleť je naprosto zásadní. Čisticí pleťová péče od Weledy zbaví pokožku make-upu a všech nečistot, které se na ní během dne usadily. K vyčištění velmi jemné pokožky můžete použít Mandlové čisticí mléko, které pleť vyčistí do hloubky, aniž by ji podráždilo. Mandlový olej, účinná složka čistícího mléka, pleť zklidňuje a vyživuje.

Rychlá obnova rovnováhy

Pokud cítíte, že by vaší pleti prospěla intenzivnější výživná kúra, sáhněte po Růžovém pleťovém oleji v ampulích. Tato sedmidenní vyhlazující péče byla speciálně vytvořena pro unavenou a namáhanou pleť, která potřebuje intenzivní vyživení a posílení. Olej jemně a zároveň hloubkově stimuluje regeneraci pokožky a přispívá k obnově její vitality.

Růžový pleťový olej v ampulích - 7denní vyhlazující kúra
Růžový pleťový olej v ampulích – 7denní vyhlazující kúra

I v péči o první vrásky platí zásada, že pleť je třeba posilovat také zevnitř. Kombinujte proto užívání pečující kosmetiky se zdravým životním stylem, dostatečným přísunem vitamínů, minerálů a dalších živin, pitným režimem a pravidelným pohybem.

Vaše pokožka se vám pak odmění dlouhodobým zdravím a krásou i v pozdějším věku.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *