Objevte elixír krásy pro zralou pleť

Pupalková pleťová péče
Pupalková pleťová péče Weleda pro zralou pleť

Jakmile den končí, slunce zapadá za horizont a rostlinná říše se ukládá ke spánku, vykvétá pupalka dvouletá. Tato nenáročná rostlina je odpoutaná od běžných zvyklostí říše rostlin a své okolí oslňuje květem po celou noc. Stejně výjimečná je i žena ve zralém věku: ví, kdo je, co chce, je flexibilní a odpoutaná od vnějších očekávání.

Pupalka dvouletá je obzvláště vhodná k péči o pokožku, která ztrácí schopnost regenerace. Weleda využívá olej z jejích semen. V každé tobolce je až dvě stě malých semen, které obsahují velké množství kyseliny linoleové a γ-linoleové, jejichž množství se ve zralé pleti snižuje. Tyto kyseliny jsou přitom pro pleť velmi důležité – chrání ji před ztrátou vlhkosti a jsou nepostradatelné pro tvorbu kožní bariéry.

Pupalkové zpevňující pleťové sérum
Pupalkové zpevňující pleťové sérum

Weleda představuje Pupalkové zpevňující pleťové sérum, unikátní produkt, který pleť dlouhodobě intenzivně zvlhčuje a posiluje tak strukturu pleti. 

Uvedením tohoto produktu na trh doplňuje značka certifikované přírodní a BIO kosmetiky Weleda svou řadu určenou k péči o zralou pleť a pokožku.

 

Tento velmi účinný koncentrát podporuje schopnost pleti regenerovat a zvyšuje její elasticitu. Pomáhá aktivovat přirozenou obnovu pleti, vyhlazovat ji a zanechává subjektivní pocit intenzivně oživené pleti. Ta působí pevněji a její zabarvení je jednotnější.

Produkt je veganský, neobsahuje žádné suroviny získávané z palmojádrového oleje a žádné suroviny získávané z pšenice nebo ovsa.

 

Hlavní složky produktu:

Výtažek z kořene proskurníku a z aloe vera: Zlepšuje hydrataci a pleť zklidňuje

Výtažek z pupečníku asijského: Působí pozitivně na syntézu kolagenu a regeneraci buněk

Olej z ořechů sacha inchi: Kyselina alfa-linolenová působí na regeneraci buněk a jejich aktivaci

 

Pupalkové zpevňující pleťové sérum – balení: 30 ml, DMOC 799 Kč

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *