Noste na kůži aroma zahrad

Parfém Jardin de Vie - onagre
Parfém Jardin de Vie – onagre vás přenese do atmosféry letního podvečera.

Společnost Weleda představuje nový parfém z řady Eaux Naturelles

NOVINKA Jardin de Vie – onagre z řady parfémů Eaux Naturelles od Weledy vás obklopí atmosférou vlahého letního podvečera. Snoubí se v ní svěží květinová vůně magnólie s pikantně svěžím kardamomem a unikátně sametovým santalovým dřevem.


Vůně Jardin de Vie – onagre obsahuje tyto základní éterické oleje:

Kardamom (hlava parfému/vysoký tón): Pikantní tóny kardamomu propůjčují parfému unikátní svěžest.

Černý rybíz (hlava parfému/vysoký tón): Ovocná vůně černého rybízu působí elegantně a vyzdvihuje jedinečnost osobnosti.

Magnólie (srdce parfému): Svěží květinová vůně magnólie je exotická a smyslná.

Santalové dřevo (základ parfému/nízký tón): Drahocenná vůně santalového dřeva parfém harmonicky doplňuje a zanechává na kůži jemně pudrové tóny.

Květinová, svěží vůně kombinuje tóny magnólie se svěžím kardamomem a delikátní jemností santalového dřeva.
Květinová, svěží vůně kombinuje tóny magnólie se svěžím kardamomem a delikátní jemností santalového dřeva.

Základem parfémů jsou 100% éterické oleje, které jsou míchány v německém Fragrance Competence Centre Weleda. K výrobě parfémů byly použity přírodní suroviny, které zahalí Vaše tělo do vůní klíčových rostlin Weledy: pupalky, rakytníku, divoké růže a granátového jablka.

Všechny parfémy jsou nositelem certifikátu přírodní a BIO kosmetiky NATRUE a vznikly bez použití hliníkových solí a složek blokujících volné dýchání pokožky. Neobsahují umělé konzervanty, barviva, parfemaci ani látky na bázi minerálních olejů.

Vůně onagre, inspirovaná vůní Weleda Pupalkové revitalizační tělové péče pro vás zachycuje atmosféru příjemného letního podvečera.
Vůně onagre, inspirovaná vůní Weleda Pupalkové revitalizační tělové péče pro vás zachycuje atmosféru příjemného letního podvečera.

Parfémy jsou dílem voňavkářů a jsou výsledkem jejich láskyplné ruční práce. „Vývoj vůní je ve Weledě týmová práce. Nejprve náš interní tým odborníků stanoví stručnou charakteristiku vůně, podrobně popíše, jak by produkt měl vonět a čeho by měl dosáhnout: Jaké pocity by měl vzbuzovat? S jakými problémy by měl umět pomoci? Potom začneme tvořit,“ přibližují svoji práci odborníci z německé Fragrance Competence Centre. Tito odborníci úzce spolupracují s lidmi, kteří pěstují a destilují aromatické rostliny, ty jsou využívány při tvorbě nových vůní, které jsou v souladu s filozofií značky Weleda založeny na čistě přírodní bázi.

Koncentrace vonných surovin v parfémech je 5%, podobně jako v kolínské vodě s lehkou intenzitou vůně.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *