Jaká péče se hodí pro vaši pleť? Otestujte se

Nesprávná péče o pleť škodí stejně jako její zanedbávání. Pokud si nejste jistí výběrem správných produktů z našeho sortimentu pro vaši pleť, udělejte si jednoduchý test, který vám s výběrem poradí. Navíc při nákupu 2 a více produktů z výsledku testu získáte slevu 15 % na nákup.

Každý z nás prochází různými životními etapami, přičemž každá z nich na nás klade jiné nároky. Naši pleťovou péči jsme vyvinuli tak, abychom mohli nabídnout řešení pro jakýkoliv typ pleti v každém věku.

Tělo, mysl a duše tvoří harmonický celek

Je důležité posílit nejen vnější, ale také vnitřní rovnováhu. Proto naše koncepce péče nabízí produkty, jejichž vlastnosti jsou v harmonii s celou podstatou každého člověka.

Podle našeho názoru musí péče o tělo podporovat nejen krásu, ale i zdraví pokožky. Jinými slovy musí tvořit rovnováhu mezi tělem, myslí a duší.

Naše produkty navrací pokožce vitalitu a zároveň aktivují její přirozené procesy.

Abychom vytvořili tuto harmonii, inspirujeme se v přírodě. Naše koncepce pleťové péče spojuje vlastnosti přírodních účinných látek a posiluje tak vlastní sílu pokožky.

Každá rostlina podporuje primární potřeby různých typů pleti. Kosatec jí daruje hydrataci, divoká růže harmonii a stálé mladistvý vzhled. Granátové jablko aktivuje přirozené procesy kůže a působí jako antioxidant, zatímco pupalka má revitalizační účinky. Každá z těchto rostlin propůjčila našim kosmetickým řadám její speciální vlastnosti.

Věříme totiž, že životní procesy přírody a člověka jsou úzce propojené.

-> Přečtěte si více o naší filosofii péče o pleť.

Otestujte se a získejte doporučení produktů pleťové péče na míru potřebám vaší pleti. Při nákupu 2 a více produktů z výsledku testu získáte slevu 15 % na nákup.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *