Jak vypadat skvěle i bez make-upu? S pomocí Skin Foodu.

Jak vypadat skvěle i bez make-upu? Skin Food pomůže!

Každá žena chce vypadat krásně. Jde to ale i bez make-upu? Připravili jsme si pro vás jednoduchý návod, jak v několika krocích pleť upravit i bez make-upu.  Poradí nám kosmetička Weledy a vedoucí prodejny WELEDA BEAUTY & STORE, Jana Goldbricht.

I pokud je make-up běžnou součástí vašich dnů, je dobré ho občas odložit – ideálně alespoň na jeden den v týdnu. Pleť si tak odpočine a zregeneruje se. Připravili jsme si pro vás několik tipů na to, jak vypadat skvěle i bez make-upu.

  1. Dvoufázové odlíčení inspirované Korejkami

Základem každé péče o pleť, a to i pokud se nelíčíme, je vždy čištění. Vyzkoušejte dvoufázové čištění pleti inspirované Korejkami. “Nejprve si odlíčíme oči Mandlovým pleťovým olejem, který naneseme na navlhčené vatové tamponky. Poté přejdeme na odlíčení celého obličeje. Prvním krokem je použití odličovacího přípravku na bázi lipidů – Mandlový pleťový olej, Mandlové čisticí mléko nebo Čisticí pleťové mléko, poté pleť dočistíme a tonizujeme” říká Jana Goldbricht.

  1. Obličejová jóga nebo masáž

Po důkladné očistě pleti je důležité její správné prokrvení. Tato část rituálu je velmi důležitá. Prokrvení pleti skvěle slouží obličejová jóga nebo masáž. Krev do tváří doslova vlívá tzv. Lví ásána, kterou je ideální doplnit dalšími cviky obličejové jógy. Návod na krátkou sestavu obličejové jógy podle lektorky Míši Dombrovské s použitím produktů přírodní kosmetiky Weleda najdete na stránce: https://mandle.weleda.cz/.

Podobnou službu jako obličejová jóga udělá pro krásu pleti také krátká masáž obličeje. Stačí pár jednoduchých tahů – jemné krouživé pohyby, poklepání či poštipování a pleť se rozzáří.

Skin Food skvěle funguje jako podklad pod make-up.

  1. Sérum dělá divy

Pokud má být pleť rozzářená i bez použití make-upu je dobré použití sérum, a to naše Granátové, které pokožku díky obsaženým vitamínům rozzáří. Po použití séra aplikujeme oční krém, ideálně z Růže či Granátového jablka. “Oční krém dejte do lednice. Díky tomu bude pak oči projasňovat a redukovat otoky,” říká Jana. Poté aplikujeme denní krém podle typu pleti.

Náš tip: Pokud si nevíte rady s výběrem produktů vhodných pro vaši pleť, udělejte si náš online test typu pleti na stránce: https://pletovapece.weleda.cz/.

  1. Sjednocení odstínu pleti

Pokud pociťujete potřebu pleť alespoň sjednotit, sáhněte po našem lehoučkém BB krému. Odstíny mezi sebou můžete libovolně míchat, takže výsledek bude vyhovovat každému odstínu pokožky. “Pro dodání zdravého odstínu pleti doporučuji použít krémovou tvářenku s přírodním složením a v případě potřeby také pudr. Nepřeháníme to ale s množstvím, chceme, aby si pleť odpočala,” vysvětluje Jana.

  1. Projasnění

Multifunkční krém Skin Food funguje skvěle také jako rozjasňovač. Malé množství krému jemně vklepáme na lícní kosti, hranu nosu, žlábek nad horním rtem, případně bradu a pod obočí.

Skin Food Lip Butter - první pomoc pro suché rty a přírodní lesk na rty v jednom.

  1. Úprava obočí a řas

Obočí pročešeme kartáčkem a aplikujeme maličko Skin Foodu na chloupky, opět pročešeme. Takto obočí přirozeně lehce zafixujeme a zároveň vyživujeme chloupky. Řasy pročešeme a použijeme kleštičky na řasy, kterými je natočíme.

  1. Krásné rty

Přirozený lesk a ochranu jemné pokožce rtů dodáme máslem Skin Food Lip Butter. “Pokud zatoužíte po troše barvy a lesku, sáhněte po některém z našich Tónujících balzámů na rty,” dodává Jana Goldbricht.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *