Jak připravit suchou pokožku na nanesení make-upu?

Make-up pro suchou a šupinatou pokožku – je to vůbec možné? Zejména v televizním a filmovém průmyslu, kde ostrý obraz odhalí každý detail tváře, používají make-up artisti výživnou bázi, která pokožku chrání před vysoušením. Stejný produkt také výborně funguje po odstranění make-upu, protože má uklidňující, regenerační a hydratační účinky.

Suchá a šupinatá pokožka se nejvíce obává make-upu, který jí ještě více vysušuje. Vzhledem k tomu, že tento typ pokožky má oslabenou schopnost přirozenou cestou udržovat pokožku hydratovanou, je třeba ji před nanesením make-upu ošetřit speciálními produkty.

Krém Skin Food vyvinutý společností Weleda posiluje ochrannou bariéru pokožky, zanechává ji jemnou a vláčnou a může být použit jako báze pod make-up. Make-up se totiž na dobře hydratovanou pokožku nanáší mnohem snadněji.

Při zvláštních příležitostech, jako je například focení, je možné Skin Food použít jako rozjasňovač. Naneste produkt na vrchní část lícních kostí, pod obočí, na nos a nad horní ret na místo, kterému se říká Amorův luk. Tímto docílíte lehkého projasnění obličeje.

Po odstranění make-upu Skin Food suchou pokožku zjemní, zregeneruje a zklidní.

 

2 thoughts on “Jak připravit suchou pokožku na nanesení make-upu?

    1. Dobrý den, doporučujeme ideálně nějaký make-up s přírodním složením, velmi dobré má například značka Lily Lolo. Pokud nevyhledáváte silné krytí, vyzkoušet můžete také naše BB krémy, které pokožku jemně tónují a sjednocují její vzhled.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *