I pokožka potřebuje výživu. Nakrmte ji zdravě s Weledou

Univerzální krém Skin Food se vyrábí již 90 let.
Univerzální krém Skin Food se vyrábí již 90 let.

Zdravé stravování je důležité pro organismus jako celek i pro jeho dílčí část – pokožku. I ona potřebuje péči, která jí dodá nezbytné živiny a udrží ji zdravou a krásnou. Tyto vyživující a pleti prospěšné látky vaší pleti dodá Univerzální výživný krém, který je zdravou potravou pro pokožku celého těla.

Skin Food, univerzální výživný krém je v sortimentu Weledy již od roku 1926. Díky obsahu výtažků z violky, měsíčku a heřmánku je ideální základní péčí o pokožku celého těla. Zjemňuje a chrání zejména suchou nebo namáhanou pleť a slouží jako první pomoc při drobných poraněních kůže. V neposlední řadě je také skvělým podkladem pro každodenní make-up.

Síla Univerzálního výživného krému spočívá v přírodních ingrediencích a v pronikání účinných složek krému hluboko do pokožky. Harmonické působení přírodních složek se navenek projevuje zklidněním a zlepšením vzhledu pokožky. Krém se díky svým vlastnostem hodí jak k péči o obličej, tak o celé tělo. Jeho využití je tak v podstatě neomezené, může ho využívat celá rodina.

Díky svému složení, které pokožku zklidňuje a zjemňuje, si Skin Food poradí se suchou a drsnější pokožkou. Pečuje o kůži loktů, chodidel i rukou, která kvůli častému namáhání a vysoušení potřebuje speciální ochranu. Krém vrátí problematickým místům hebkost a zdravý vzhled.

Skin Food skvěle pomáhá všude tam, kde pokožka potřebuje výživu.
Skin Food skvěle pomáhá všude tam, kde pokožka potřebuje výživu.

TIP: Krém můžete využít také jako pleťovou masku. Navlhčete žínku teplou vodou a na chvíli ji přiložte na obličej, vaše póry se tak otevřou a připraví k vyčištění. Po této přípravě na obličej naneste tenkou vrstvu krému a relaxujte po dobu deseti minut. Po uplynutí této doby otřete přebytečný krém a radujte se z krásné pleti. Dopřejte vyživující zábal i svým rukám – naneste krém na ruce, navlečte si bavlněné rukavice a nechte krém působit přes noc.

Skin Food je hvězdou mezi celebritami. Díky svým prověřeným pozitivním účinkům získal Skin Food mnoho ocenění. Pro jeho skvělé vlastnosti ho mají v oblibě také maskéři, kterým krém usnadňuje práci s pletí. Ta je po jeho použití vždy hebká, vláčná a skvěle vypadá.

„Pět P“ Skin Foodu

  • Pomáhá zjemňovat a vyživovat suchou pokožku na rukou, nohou a loktech
  • Poskytuje pleti ochranu za každého počasí
  • Pečuje o pokožku obličeje i celého těla
  • Projasňuje pleť jako denní i noční krém
  • Pěstí pleť ve formě vyživující masky

A na co ho nejraději používáte Vy? 🙂 Napište nám na něj Váš názor! 

3 thoughts on “I pokožka potřebuje výživu. Nakrmte ji zdravě s Weledou

  1. Skin food je neuvěřitelně univerzální krém.Opravdu potrava pro pokožku. Používáme celá rodina na všechno. Mám jich několik balení doma i pořád při ruce v kabelce. Vůbec se nedivím, že je úspěšně na trhu 90 let.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *