Domácí kosmetický salon Weleda

Odlíčit se je naprostý základ péče o pleť.
Odlíčit se je naprostý základ péče o pleť.

Najděte si na sebe 30 – 45 minut a  dopřejte své pokožce péči, kterou si zaslouží. Ideální čas na toto ošetření je uprostřed dne, kdy je pokožka schopná nejlépe vstřebat účinné látky.
1) Čištění
Postupujte pomalu, nikam nepospíchejte a užívejte si péči.
Na dva vodou navlhčené a vyždímané odličovací tampóny naneste Mandlové čisticí mléko Weleda nebo Čisticí pleťové mléko Weleda a šetrně naneste na obličej, krk a dekolt. V případě potřeby postup zopakujte, tampóny musí být úplně čisté, teprve potom pokračujte s dalším krokem.

Nespěchejte. Udělejte si čas na sebe.
Nespěchejte. Udělejte si čas na sebe.

2) Povzbuzující lázeň
Pokud máte problematickou pleť, tento krok vynechejte.
Přidejte 5 ml Čisticí pleťové vody Weleda do misky s velmi horkou vodou, opatrně do lázně namočte ručník, vyždímejte ho a položte na obličej. Teplo okamžitě zrelaxuje obličejové svaly a zároveň stimuluje kožní cirkulaci a usnadňuje vstřebávání účinných látek.

3) Revitalizační masáž
Uvolněte šíji a ramena jednoduchým cvikem – zvedněte ramena a potom je nechte klesnout dolů, opakujte několikrát za sebou.
Otevřete jednu ampuli Růžového pleťového oleje – 7denní vyhlazující kúry – lehněte si na záda, jemnými pohyby aplikujte velmi tenkou vrstvu oleje na celý obličej, krk a dekolt – používejte pouze konečky prstů, pohyby veďte od středu obličeje směrem ven k uším, vyhněte se očím a oblasti okolo očí. Olej se velmi rychle vstřebá a dodá vaší pleti úžasný pocit a podpoří cirkulaci.

Růžový pleťový olej v ampulích - 7denní vyhlazující kúra
Růžový pleťový olej v ampulích – 7denní vyhlazující kúra

4) Vyživující maska
Tento krok lze vynechat u velmi mastné pleti.
Pokud si pleť žádá další péči – naneste konečky prstů silnější vrstvu Skin Foodu na celý obličej, nechte působit 15 minut, vypijte sklenici vody, položte se a užívejte si klid, poté smyjte masku ručníkem navlhčeným ve vlažné vodě.

Skin Food je ideální pomocník pro pokožku, která potřebuje trochu péče navíc.
Skin Food je ideální pomocník pro pokožku, která potřebuje trochu péče navíc.

5) Osvěžující tonizace
Navlhčete obyčejnou vodou dva odličovací tampóny a vyždímejte je, přidejte pár kapek Čisticí pleťové vody Weleda – vaše pleť ocení zpevnění a čištění, aniž byste pleť vysušovali. Opět použijte jemné pohyby, zkuste pracovat oběma rukama současně po celém obličeji, krku i dekoltu.

6) Závěrečné ošetření
Je důležité pro „uzamčení“ – tzn. udržení hydratace pleti.
Aplikujte hydratační krém pokud máte mastnější pleť, sušší pleť raději uvítá denní krém, naneste jej na obličej, krk, popřípadě i dekolt.
Předtím, než nanesete make-up, nechte vaši pleť pár minut odpočívat. Pokud chcete pro vaši pleť udělat to nejlepší, po tomto ošetření na ní po zbytek dne nenanášejte make-up a nechte pleť relaxovat.

Zkrášlující tip pro vaši pleť:
Kdykoliv to jde, smějte se – je to perfektní cvičení pro mimické svaly, procvičíte současně až 53 svalů.

 

2 thoughts on “Domácí kosmetický salon Weleda

  1. Místo pleťového mandloveho mléka používám mandlovy olej a ten je vážně skvělý na odlišení! Doporučila mi ho i má dermatolozka jako nejšetrnější způsob odlišení mě pleti trpící rosaceou.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *