Co potřebuje pleť po čtyřicítce? Podporu pružnosti a ochranu proti vnějším vlivům

S postupujícím věkem se pokožka mění, a pokud chcete zachovat její zdraví a krásu, je nutné těmto změnám naslouchat. Po čtyřicítce hrají největší roli podpora přirozené pružnosti, zjemňování vrásek a ochrana proti nečistotám z okolního prostředí.

Pleťová péče s granátovým jablkem od Weledy je určena pro zralou pleť po 40. roce. Řada se soustředí především na aktivní regeneraci, která je založena na oleji ze semen granátového jablka. Granátové jablko je přírodním antioxidantem a chrání pleť proti volným radikálům.

Naslouchejte potřebám své pleti, odmění se vám za to.
Naslouchejte potřebám své pleti, odmění se vám za to.

Celodenní ochrana pleti

Vyhlazující denní krém s granátovým jablkem působí jako celodenní štít proti nečistotám a zároveň jako vyživující péče. Kombinace oleje z granátového jablka, makadamových ořechů a arganového oleje pomáhá obnovit a zachovat pružnost pleti. Ochraňuje pleť před negativními vlivy okolního prostředí a je zároveň ideálním podkladem pro make-up.

Výživný noční krém z granátového jablka aktivuje zjemňování a vyhlazování vrásek během noční regenerační fáze. Pleť tak získává prospěšné látky, díky kterým bude po ránu působit svěže, hladce a odpočatě.

Každodenní péči o pleť podporuje speciální vyhlazující sérum z granátového jablka. Sérum pokožku hydratuje a pomáhá obnovit elasticitu pleti. Efekt tohoto přípravku je tak unikátní, že jej pocítíte ihned po nanesení. Největšího účinku séra potom dosáhnete jeho aplikací na obličej, krk a dekolt před použitím denního i nočního pleťového krému z granátového jablka.

Péče o tělo musí být komplexní, jedině tak je skutečně účinná.
Nezapomeňte pečovat také o pokožku celého těla. 

Speciální péče

Speciální pozornost vyžaduje citlivá kůže kolem očí. Po čtyřicítce snadno ztrácí pevnost a pružnost a přibývají vrásky. Vyhlazující oční krém má antioxidační a ochranné účinky, které zjemňují vrásky a vyhlazují oční okolí. Pro nejlepší účinek krému ho do pokožky jemně vklepejte ráno i večer.

 

Když cítíte, že by vaší pokožce prospěla kratší intenzivní kúra, vsaďte na Růžový pleťový olej v ampulích. Sedmidenní vyhlazující kúra byla speciálně vytvořena k tomu, aby ulevila unavené a namáhané pleti. Obsažený BIO olej ze semen růže Rosa Moschata stimuluje pokožku do hloubky a ta je po skončení kúry jemnější a zářivější.

 

Důkladné čištění

V každém věku platí, že zdraví pleti vychází z pravidelného čištění. Čistěte pleť nejen večer, ale také ráno před nanesením denního krému. V Čisticí pleťové péči najdete jak pleťové mléko, které čistí do hloubky a zároveň nevysušuje, tak pleťovou vodu, která dokončuje očistnou péči a zanechává pleť svěží a hebkou.

 

Doplňující péče

 

Každodenní péči o pleť můžete doplnit pleťovým peelingem nebo maskou. Masku si můžete vytvořit z našeho Univerzálního výživného krému. Navlhčete žínku teplou vodou a na chvíli ji přiložte na obličej, vaše póry se tak otevřou a připraví k vyčištění. Po této přípravě na obličej naneste tenkou vrstvu krému a relaxujte po dobu deseti minut. Po uplynutí této doby otřete přebytečný krém a radujte se z krásné pleti. Dopřejte vyživující zábal i svým rukám – naneste krém na ruce, navlečte si bavlněné rukavice a nechte krém působit přes noc.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *