Březové listí – tajná zbraň proti celulitidě

Péče o tělo musí být komplexní, jedině tak je skutečně účinná.
Péče o tělo musí být komplexní, jedině tak je skutečně účinná.

Pravidelně cvičíte, jíte vyváženou stravu, myslíte na dostatek tekutin i odpočinku a své pokožce věnujete tu nejlepší péči – a stejně se najdou místa, odkud celulitida neboli pomerančová kůže ne a ne zmizet. A vám už docházejí nápady, jak se jí zbavit. Vezměte si do boje proti celulitidě na pomoc tajnou zbraň, která navíc překrásně voní.

Ještě než se s oním šikovným pomocníkem – březovým olejem od Weledy – seznámíme blíž, připomeňme si, proč je vlastně celulitida problémem. Kromě toho, že její projevy nevypadají zrovna pěkně, jde vlastně o nerovnováhu mezi ukládáním a odbouráváním tuků. A jako každá nerovnováha ani tato není prospěšná. Tuk, který je v těle „navíc“, se ukládá v podkožních buňkách především na stehnech, bocích a hýždích. A tak vzniká celulitida, která ženy trápí a brání jim v tom, aby se ve své kůži cítily opravdu dobře.

Celulitida však naštěstí není definitivní diagnózou a kromě cvičení a vhodné výživy můžete její projevy regulovat i vnější péčí o pokožku. Proč se Weleda do tohoto boje vyzbrojila právě břízou a její energií? V mladých březových listech probíhají intenzivní procesy látkové výměny, které mají jeden zásadní efekt: Vedou k tvorbě éterických olejů a flavonoidů, což jsou látky, které čistí krev a odvádějí nepotřebné tekutiny. A stejně působí i Březový olej na celulitidu, který proniká do hlubších vrstev pokožky, kde pozitivně působí na prokrvení a látkovou výměnu. Při pravidelném používání pokožku ozdraví a vyhladí až o 21 %.

Komplexní březová péče pro očistu organismu a boj s celulitidou.
Komplexní březová péče pro očistu organismu a boj s celulitidou.

Neméně důležitý je i způsob, jakým olej aplikujete. Na pokožku stehen, boků, hýždí a paží ho můžete nanášet buď jemnými krouživými pohyby, nebo se rovnou pustit do intenzivnější masáže. V kombinaci s masáží je totiž efekt BIO Březového oleje Weleda mnohem intenzivnější – pokožka je prokrvená a účinné látky, mezi kterými kromě výtažku z březových lístků najdeme třeba olej ze semen meruňky, pšeničných klíčků nebo jojobový olej, pronikají hlouběji a startují látkovou výměnu.

Celou péčí o pleť vás navíc bude provázet nádherně energická vůně oleje založená na svěžích grapefruitech a cypřiši. Pomůže vám lépe se uvolnit a vnímat příjemné pocity, které prostoupí vaši pokožku.

TIP: Nalaďte se na masáž už během sprchování. Březový sprchový peeling vaši pleť vyhladí a regeneruje a pro následující masáž je ideální přípravou. Obsahuje hodnotný meruňkový olej, který zabraňuje vysoušení pokožky a zároveň je k ní velmi jemný a šetrný.

2 thoughts on “Březové listí – tajná zbraň proti celulitidě

  1. Pomáhá opravdu pomáhá:) chce to ovšem disciplínu a pravidelnost. Navíc krásně voní a hydratuje. Tak bojuju s březovým olejíčkem za krásné nožky. Uspěchy se začínají dostavovat. 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *