10 minut pro pevnější pleť

http://www.weleda.cz/granatove-jablko-pletova-pece/15-granatove-jablko-zpevnujici-nocni-krem

Dopřejte si obličejovou masáž pro pevnější pleť. Zabere vám sotva 10 minut a vaše pleť po ní bude pružnější a lépe vyživená. 

Zpevňující sérum, denní, noční a oční krém z řady Granátové jablko budou působit ještě lépe, když si k jejich nanášení osvojíte pár jednoduchých tahů.

Sérum nebo krém naneste do dlaní, jemně je mezi nimi zahřejte a obě dlaně přiložte na obličej.

Masírovat začněte od klíčních kostí, střídavě přejíždějte vždy pravou dlaní přes bradu k levé čelisti, a levou zase naopak. Linii pod oběma čelistmi pak ještě uchopte mezi palce a ukazováčky a dvakrát takto přejeďte směrem k uším. Zatněte pěsti a klouby prstů dvakrát až třikrát promasírujte celý obličej směrem nahoru jemnými, ale pevnými krouživými pohyby.

Vraťte se ke rtům a z prsteníčku a ukazováčku vytvořte pomyslné nůžky, kterými kolem pusy několikrát projeďte táhlými vodorovnými pohyby, sem a tam, směrem k uším. Pokud máte více času, můžete ještě ukazováček a prsteníček přitisknout k sobě a masírovat jimi půlkruhy od vnějších koutků rtů ke spánkům, jemně stisknout nos a masírovat další půlkruh od jeho chřípí směrem ke spánkům.

masaz_3-7e48c593ca0242a511ea78889d54d85edebf514a89b7236ee4725dc2aed9635eOčím věnujte zvláštní pozornost, protože na křehké pleti, která je obklopuje, se tvoří vrásky nejdříve. Masáží můžete poránu také rozehnat otoky pod očima. Ukazováček s očním krémem z řady Granátové jablko od Weledy přitiskněte do vnitřního koutku a pomalým jemným „poťupáváním“ postupujte na kůži pod okem do koutku vnějšího. Z něj pak zase přes horní víčko masírujte zpět do toho vnitřního. Na závěr dvěma prsty přes kořen nosu zeširoka obkružte celé oči (i nad obočím).

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *